مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
مسجدسرخ ساوه یکی از آثار ملی و دیدنی شهر ساوه استان مرکزی است که سرخی این مسجد پهلو به پهلوی انارهایی میزند که در این شهر پرورش مییابد و نشانی از جاودانگی دین و دینمداری در این شهرستان دارد.
 
مساجد جامع بازار، معزالدوله، مسجد شاه و سپهسالار قدیم از مساجد قدیمی تهران هستند که در تحولات اجتماعی و سیاسی تهران تاثیرگذار بوده اند
 
خبرگزاری شبستان: یکی از قدیمی ترین مساجد یونان که با چوب ساخته شده به موزه تبدیل می شود.
 
خبرگزاری شبستان: توسعه بخش غربی مسجدالنبی(ص) با تخریب ساختمانهای قدیمی در مدینه منوره آغاز شد.
 
خبرگزاری شبستان: وزارت اوقاف الخلیل از مرمت مسجدی تاریخی در این شهرک قدیمی خبر داد و اعلام کرد که باید از تمامی مساجد صیانت کرد.
 
نصبخبرگزاری شبستان: معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با اشاره به مکاتبات صورت گرفته با شهرداری برای ارایه نقشه جدید مسجد پنبه چی گفت: نصب سردر تاریخی مسجد پنبه چی دوباره در دستور کار است.
 
خبرگزاری شبستان: مسجد گوهرشاد به عنوان کهن ترین مساجد در اماکن متبرکه رضوی از دیرباز محل برگزاری دائمی نماز جماعت است و به دلیل دایربودن در تمام شبانهروز یکی از مساجد کمنظیر جهان اسلام به شمار میرود.
 
در مرکز روستای چنانی فضایی بود به نام چهار باغ که در سال 1230 مسجدی به نام مسجد شازده محمد علی دولت شاه و معروف به مسجد شازده در آن بنا شد این مسجد برخلاف مسجد دولت شاه مخصوص عوام بود و از نظر قدمت قدیمی ترین مسجد کرمانشاه است، بر اساس وقفنامه در کنا...
 
خبرگزاری شبستان: امام على (ع) می فرمایند: در مسجد کوفه هفتاد پیامبر و هفتاد وصى [از اوصیاى پیامبران] نماز خواندند که یکى از آنها من هستم.
 
 
  • تعداد رکورد ها : 194