مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
خبرگزاری شبستان: توسعه بخش غربی مسجدالنبی(ص) با تخریب ساختمانهای قدیمی در مدینه منوره آغاز شد.
 
خبرگزاری شبستان: وزارت اوقاف الخلیل از مرمت مسجدی تاریخی در این شهرک قدیمی خبر داد و اعلام کرد که باید از تمامی مساجد صیانت کرد.
 
نصبخبرگزاری شبستان: معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با اشاره به مکاتبات صورت گرفته با شهرداری برای ارایه نقشه جدید مسجد پنبه چی گفت: نصب سردر تاریخی مسجد پنبه چی دوباره در دستور کار است.
 
خبرگزاری شبستان: مسجد گوهرشاد به عنوان کهن ترین مساجد در اماکن متبرکه رضوی از دیرباز محل برگزاری دائمی نماز جماعت است و به دلیل دایربودن در تمام شبانهروز یکی از مساجد کمنظیر جهان اسلام به شمار میرود.
 
در مرکز روستای چنانی فضایی بود به نام چهار باغ که در سال 1230 مسجدی به نام مسجد شازده محمد علی دولت شاه و معروف به مسجد شازده در آن بنا شد این مسجد برخلاف مسجد دولت شاه مخصوص عوام بود و از نظر قدمت قدیمی ترین مسجد کرمانشاه است، بر اساس وقفنامه در کنا...
 
خبرگزاری شبستان: امام على (ع) می فرمایند: در مسجد کوفه هفتاد پیامبر و هفتاد وصى [از اوصیاى پیامبران] نماز خواندند که یکى از آنها من هستم.
 
مسجد شجره یکی از مساجد مهم خارج مدینه است که کسانی که قصد ورود به مکّه معظمه و بیت الله الحرام را دارند چه ساکن و چه مسافر باشند، بدون احرام بستن حق ورود به این شهر را ندارند.
 
خبرگزاری شبستان: مسجد وزیر (میرزا مقیم ) از دوره صفویه در شهرستان کاشان مرمت و بازسازی شد.
 
خبرگزاری شبستان: مسجد جامع اموی در دمشق یکی از شاهکارهای معماری اسلامی است که قدمتی چهار هزار ساله دارد و دارای سه مناره و چهار محراب است.
 
 
  • تعداد رکورد ها : 200