مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
Monday 24 June 2019 - الإثنين 19 شوال 1440 - دوشنبه 3 4 1398
 
 
منوي اصلي 
 
 
 
 
 
 
 • تاریخ پرسش :
 • {StringDate}
 •  سوال :
  {Title}
   پاسخ :
  {Answer}
 • تاریخ پرسش :
 • {StringDate}
 •  سوال :
  {Title}
   پاسخ :
  {Answer}
  الازهر اهانت به قرآن كريم در مسجد آلمان را محكوم كرد الازهر اهانت به قرآن کریم در مسجد آلمان را محکوم کرد دیده بان الازهر پاره کردن ۵۰ نسخه قرآن کریم در یکی از مساجد آلمان را محکوم کرد. الزامات پيوند نشاط معنوي با فراغت تابستاني در مساجد الزامات پیوند نشاط معنوی با فراغت تابستانی در مساجد آیت‌الله وحیدی گلپایگانی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت مساجد در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت، گفت: برنامه‌های مسجد سادات اخوی به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت در قالب طرح نشاط معنوی و شادابی جسمی اجرا می‌شود. برنامه‌ كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد براي تابستان/اجراي طرح «شنبه‌هاي كتاب» در ۲۰۰ مسجد برنامه‌ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برای تابستان/اجرای طرح «شنبه‌های کتاب» در ۲۰۰ مسجد سعادتی با اعلام تدارک برنامه‌های متنوع توسط ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، گفت: اجرای طرح «شنبه‌های کتاب» در ۲۰۰ مسجد و نیز جشنواره فیلم طنین ازجمله این برنامه‌ها است. برگزاري اعتكاف رمضانيه در مساجد تهران برگزاری اعتکاف رمضانیه در مساجد تهران تعدادی از مساجد تهران به منظور اقامه سنت حسنه اعتکاف رمضانیه، در دهه پایانی ماه مبارک رمضان میزان معتکفان ضیافت‌الله می‌شوند. سفارش‌ها براي اعتكاف دهه آخر رمضان/ پيامبر(ص) اين روزها بستر خواب‌شان را جمع مي‌كردند سفارش‌ها برای اعتکاف دهه آخر رمضان/ پیامبر(ص) این روزها بستر خواب‌شان را جمع می‌کردند دبیر اجرایی ستاد اعتکاف سپاه تهران و مشاور گروه فرهنگی خانواده آسمانی گفت: پیامبر(ص) در ۱۰ روز پایانی ماه رمضان، جای خواب خود را جمع می‌کردند و برای اعتکاف در مسجد و بهره بردن هرچه بیش‌تر از ماه مهمانی خدا معتکف می‌شدند. مدير موسسه بين‌المللي علوم و معارف اهل‌بيت(ع) بيان كرد فلسفه دست گذاشتن صهيونيست‌ها بر مسجدالاقصي/دليل اهميت روز قدس مدیر موسسه بین‌المللی علوم و معارف اهل‌بیت(ع) بیان کرد فلسفه دست گذاشتن صهیونیست‌ها بر مسجدالاقصی/دلیل اهمیت روز قدس حجت‌الاسلام سالار با اشاره به اهمیت مسجدالاقصی و بیت‌المقدس، گفت: این سرزمین بابرکت، خاستگاه و موطن پیامبران الهی است. رژیم اشغالگر قدس با دست گذاشتن بر فلسطین می‌خواهد این مکان مقدس را یهودی‌نشین کند.
  برگزاري اعتكاف رمضانيه در مساجد تهران برگزاری اعتکاف رمضانیه در مساجد تهران تعدادی از مساجد تهران به منظور اقامه سنت حسنه اعتکاف رمضانیه، در دهه پایانی ماه مبارک رمضان میزان معتکفان ضیافت‌الله می‌شوند. مدير موسسه بين‌المللي علوم و معارف اهل‌بيت(ع) بيان كرد فلسفه دست گذاشتن صهيونيست‌ها بر مسجدالاقصي/دليل اهميت روز قدس مدیر موسسه بین‌المللی علوم و معارف اهل‌بیت(ع) بیان کرد فلسفه دست گذاشتن صهیونیست‌ها بر مسجدالاقصی/دلیل اهمیت روز قدس حجت‌الاسلام سالار با اشاره به اهمیت مسجدالاقصی و بیت‌المقدس، گفت: این سرزمین بابرکت، خاستگاه و موطن پیامبران الهی است. رژیم اشغالگر قدس با دست گذاشتن بر فلسطین می‌خواهد این مکان مقدس را یهودی‌نشین کند. خوش‌نيت تشريح كرد: تاثير روزه بر متابوليسم بدن/ كاهش ريسك ابتلا به سرطان با روزه‌داري اسلامي خوش‌نیت تشریح کرد: تأثیر روزه بر متابولیسم بدن/ کاهش ریسک ابتلا به سرطان با روزه‌داری اسلامی مدیرگروه روزه‌داری اسلامی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به آخرین‌ دستاوردهای پژوهشی در حوزه روزه‌داری و سلامت گفت: مشاهده شده است که روزه‌داری از طریق کاهش شبه‌ انسولین‌ها، ریسک بیماری‌هایی مانند سرطان را کاهش می‌دهد. ويژه نامه " بهار قرآن " بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان ویژه نامه " بهار قرآن " منتشر شد به همت تیم فنی پایگاه تخصصی مسجد و بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان ویژه نامه " بهار قرآن " در شش بخش منتشر شد.
  مدير موسسه بين‌المللي علوم و معارف اهل‌بيت(ع) بيان كرد فلسفه دست گذاشتن صهيونيست‌ها بر مسجدالاقصي/دليل اهميت روز قدس مدیر موسسه بین‌المللی علوم و معارف اهل‌بیت(ع) بیان کرد فلسفه دست گذاشتن صهیونیست‌ها بر مسجدالاقصی/دلیل اهمیت روز قدس حجت‌الاسلام سالار با اشاره به اهمیت مسجدالاقصی و بیت‌المقدس، گفت: این سرزمین بابرکت، خاستگاه و موطن پیامبران الهی است. رژیم اشغالگر قدس با دست گذاشتن بر فلسطین می‌خواهد این مکان مقدس را یهودی‌نشین کند. مسجد«بيرق» نماد پايداري در قلب بلگراد مسجد«بیرق» نماد پایداری در قلب بلگراد مسجد جامع «بیرق» از مشهورترین ساختمان های قدیمی شهر بلگراد است که با گذر از طول سالها و باوجود جنگ و خشونت توانسته است همچنان استوار و پابرجا بماند تا نماد پایداری برای بلگراد به شمار آید. تصاويري از سومين مسجد بزرگ جهان اسلام تصاویری از سومین مسجد بزرگ جهان اسلام خبرگزاری میزان- مسجد الشیخ زاید مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارات است که سومین مسجد بزرگ جهان محسوب می‌شود. مساجد بي نظير به سبك هنر معماري ايراني مساجد بی نظیر به سبک هنر معماری ایرانی در ایران مساجد زیادی از دیرباز تا الان ساخته شده و در ساخت بعضی از این مساجد معماری بی‌نظیری به کار رفته است که تحسین همگان را به دنبال دارد. مسجد شیخ لطف الله اصفهان، مسجد گوهرشاد، مسجد نصیرالملک شیراز و ... از نمونه های بارز این معماری بی نظیر هستند. بررسي تاثير هنر و زيبا سازي در طراحي مسجد بررسی تأثیر هنر و زیبا سازی در طراحی مسجد بررسی تأثیر هنر و زیبا سازی در طراحی مسجد
   
   
   
   
   
  اذان صبح  
  طلوع خورشید  
  اذان ظهر  
  غروب خورشید  
  اذان مغرب